Certyfikaty
  1. Wybierz język:

Kontakt

P.P.H. POLFOL Marek Banasik
ul. Foliowa 8, 26-001 Masłów
+48 (41) 344 73 60, +48 (41) 311 06 81
polfol@polfol.pl

Dział sprzedaży
mobile: +48 506 088 753
e-mail: piotr.adamczyk@polfol.pl

Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL działa na polskim rynku już od początku lat 90-tych. Z nazwa POLFOL związana jest już kilkunastoletnia tradycja, a celem przewodnim naszej działalności od samego początku jest satysfakcja naszych klientów.

Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że grono stałych klientów firmy POLFOL nieprzerwanie rośnie i na dzień dzisiejszy należą do niego firmy z rozmaitych branż gospodarki. Nasze opakowania są używane zarówno przez producentów artykułów spożywczych, jak i przez firmy działające w sektorze wysokich technologii. Osiągnęliśmy to dzięki świadomej polityce firmy pozwalającej każdemu klientowi przedstawić zindywidualizowaną ofertę, zależną od jego potrzeb i skali działalności. Produkty firmy POLFOL są obecne zarówno na rynku polskim, jak i na wielu rynkach europejskich.

Ogromny wkład w rozwój firmy POLFOL ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalna kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników. Troska o jakość naszych produktów znalazła swój wyraz we wprowadzeniu przez nasze przedsiębiorstwo "Systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2001" i "Systemu zarządzania środowiskowego zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 14001:2005" oraz HACCP i GMP.

Zapraszamy do współpracy.

wstecz