Certyfikaty
  1. Wybierz język:

Kontakt

P.P.H. POLFOL Marek Banasik
ul. Foliowa 8, 26-001 Masłów
+48 (41) 344 73 60, +48 (41) 311 06 81
polfol@polfol.pl

Dział sprzedaży
mobile: +48 506 088 753
e-mail: piotr.adamczyk@polfol.pl

Targi Konferencje

Październik 2016 / Dusseldorf

W październiku 2016 przedstawiciele Polfolu byli obecni na targach K w Dusseldorfie w Niemczech. Jest to największa impreza branżowa na świecie odbywająca się raz na trzy lata. Przedstawiciele naszej od lat są stałymi gośćmi tego wydarzenia. Jest to okazja do obserwacji nowych trendów i rozwiązań technologicznych oraz spotkań z producentami światowej klasy. K 2016 przekroczyło wszelkie oczekiwania przyjmując ok 320 000 gości z 160 krajów świata. Przemysł tworzyw sztucznych i kauczuku międzynarodowych prezentuje się w szczytowej formie. Korzysta z rosnącego globalnego rynku użytkowników końcowych wymagających wysokiej jakości i wykorzystuje imponującą siłę innowacji w całym łańcuchu wartości. Niezwykle dobry stan gospodarczy tej branży i pozytywne prognozy na przyszłość charakteryzują największe na świecie targi branży i się na doskonały nastrój wśród 3 285 wystawców.

Kwiecień 2016 /HANNOVER MESSE

We kwietniu 2016 przedstawiciele Polfolu byli obecni na targach HANNOVER MESSE w Hannoverze w Niemczech. Nasi przedstawiciele mogli zaobserwować nowe trendy i rozwiązania technologiczne w branży oraz spotkać się z potencjalnymi klientami.

Firma POLFOL od lat jest obecna na najważniejszych imprezach targowych, które wyznaczają nowe trendy w gospodarce światowej.

W tym roku targi HANNOVER MESSE przyciągnęły około 190 000 gości zainteresowanych rozwiązaniami przyszłości i najnowszymi technologiami.
Głównym tematem targów była idee Przemysłu 4.0. oraz "Zintegrowana energia –Energetyczny system przyszłości". Zostały zaprezentowane między innymi systemy całego łańcucha dostaw w branży energetycznej i przemysłowej – od wytwarzania, przesyłania, dystrybucji i przechowywania do alternatywnych rozwiązań mobilnych.
Prezentacja tych rozwiązań na targach HANNOVER MESSE potwierdza, iż idee Przemysłu 4.0 stają się rutynowym wymaganiem dla dzisiejszego przemysłu.
Tegoroczne targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony wielu polityków i kadry menedżerskiej z wiodących grup przemysłowych. Prezydent USA Obama miał trzech ministrów w swojej delegacji, w tym sekretarz handlu Penny Pritzker, która przebywała na targach by prowadzić rozmowy biznesowe. Pięciu najważniejszych komisarzy UE było w tym roku HANNOVER MESSE: wiceprezes Maros Sefcovic (sektor energii), Günther Oettinger (sektor cyfrowy), Elzbieta Bienkowska (sektor przemysłowy), Cecilia Malmström (sektor handlu) i Carlos Moedas ( sektor badań).
Następne HANNOVER MESSE odbędzie się od 24 do 28 kwietnia 2017 roku, z Polską, jako oficjalnym krajem Partnerskim.

2015 / FACH PACK w Norymberdze

We wrześniu 2015 przedstawiciele firmy POLFOL byli obecni na targach FACH PACK w Norymberdze w Niemczech. Targi FACH PACK są jednym z ważniejszych imprez w branży opakowań. Tegoroczna edycja zebrała ponad 1 500 wystawców i 43 000 odwiedzających z całego świata. Nasi przedstawiciele mogli zaobserwować nowe trendy i rozwiązania technologiczne w branży oraz spotkać się z potencjalnymi klientami.

 2015 / Targi PLAST MEDIOLAN

Przedstawiciele firmy POLFOL byli obecni na Targach PLAST odbywających się w Maju w Mediolanie we Włoszech.
Targi skupiły 1 584 wystawców ( w tym 884 z Włoch i 700 pozostałych krajów) to powoduje iż jest to jedna z najważniejszych imprez branży tworzyw sztucznych, a dzięki temu - idealną platformę biznesową oraz miejsce transferu wiedzy pomiędzy sektorem naukowym a przedsiębiorcami.
Przedstawiciele firmy odbyli szereg spotkań z partnerami handlowymi oraz dostawcami rozwiązań technologicznych z branży.

2014 / Emballage, Paryż

Targi Emballage 2014 to 1500 wystawców, 500 marek, 350 000 zwiedzających. Skala tej imprezy powoduje iż jest to doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów, sprawdzenie co nowego w branży. Dla naszej firmy była to okazja do spotkań z ciekawymi firmami, zorientowania się w obecnych trendach w branży opakowalniczej. Odwiedzając targi w Paryżu kontynuujemy zwyczaj regularnego odwiedzania najważniejszych imprez z naszej branży takich jak Emballage, Interpack, Hannover Messe, Anuga.

2014 / Poznań

II Konferencja Producentów Opakowań, w której uczestniczyliśmy.

2014 / PLASTPOL, Kielce

Zakup automatu zgrzewającego opakowania z folii PE i PP.

2014 / Targi Interpack

Filozofia firmy POLFOL to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie technologii, nowych produktów, możliwości kooperacji. Uczestnictwo w Targach „Interpack” odbywających się w Dusseldorfie w Niemczech to doskonała okazja do realizacji tych zamierzeń.

Przedstawiciele firmy odbyli spotkania z potencjalnymi kontrahentami oraz producentami osprzętu służącego do produkcji opakowań.

2013 / Targi K Dusseldorf

Przedstawiciele firmy POLFOL byli obecni na Targach „K” odbywających się w Dusseldorfie w Niemczech. Ponad 3 tys. Wystawców na targach czyni z nich niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w branży tworzyw sztucznych, a dzięki temu – idealną platformę biznesową oraz miejsce transferu wiedzy pomiędzy sektorem naukowym, a przedsiębiorcami.

Dzięki doświadczeniu firmy w udziale w podobnych imprezach targowych, przedstawiciele firmy byli w stanie maksymalnie wykorzystać swój pobyt na targach. Za pośrednictwem Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii firma uczestniczyła w spotkaniach biznesowych zorganizowanych w ramach Targów „K” przez firmę Zenith Gmbh z Niemiec. Przedstawiciele przedsiębiorstwa spotkali się z firmami z branży związanej z produkcją różnorodnych maszyn i osprzętu wykorzystywanych do wykonywania opakowań. Były to spotkania z firmą LEMO (Niemcy), Mamata (Indie), Arburg (Niemcy), DEMAG,Roll-0-Matic, Kung-Hsing, Victor.

2013 / Targi Hanower Messe

W kwietniu 2013 przedstawiciele firmy POLFOL ponownie odwiedzili targi przemysłowe HANNOVER MESSE 2013.

2012 / Targi Hanower Messe

W kwietniu 2012 przedstawiciele firmy POLFOL byli obecni na największych europejskich targach przemysłowych HANNOVER MESSE 2012. W trakcie targów uczestniczyli w spotkaniach biznesowych organizowanych w ramach projektu współpracy międzynarodowej Enterprise Europe Network. Pozwoliło to na nawiązanie współpracy z firmą Isovation.

2012 / Poznań

Uczestnictwo w I Kongresie Przemysłu Opakowań, którego organizatorem była Polska Izba Opakowań.

2011 / Interpack

W maju 2011 przedstawiciele firmy POLFOL byli obecni na Targach Interpack odbywających się w Dusseldorfie, Niemcy. Była to okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i innowacjami na rynku opakowań.

2010 / Kielce

Targi Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego.

2010 / ANUGA

Firma POLFOL we współpracy z Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii przygotowała wniosek do konkursu ogłoszonego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych na udział w Targach ANUGA. Tematyka targów to żywność, technologie spożywcze. Uczestnictwo w targach pozwoliło na nawiązanie nowych kontaktów handlowych i zaprezentowanie produktów firmy.

wstecz